Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Ustukių pagrindinio ugdymo skyriaus ir Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėse vyko 2024 m. Rajono seniūnijų sporto žaidynių tinklinio varžybos. Šių varžybų nugalėtojais tapo Namišių seniūnijos tinklininkai. Seniūnijos sporto organizatorius Sigitas Šatas. Namišiečiai finale 2:0 nugalėjo Krinčino seniūnijos komandą.
Dėl trečios vietos Joniškėlio seniūnijos tinklininkai 2:1 įveikė Pušaloto seniūnija.
Penktą vietą laimėjo Saločių, šeštą Daujėnų, septinti liko Pasvalio apylinkių, aštunti Pumpėnų, devinti Vaškų seniūnijos tinklininkai. Po keturių rungčių (plaukimo, šaškių ,stalo teniso ir tinklinio) pirmauja Krinčino seniūnija surinkusi 320 taškų, antra Vaškų seniūnija – 290 tšk. o trečia yra Joniškėlio seniūnija surinkusi 260 tšk.