Rusiška pirtis – tai  pirtis, įrengta puoselėjant  tradicijas ne tik pasivanoti beržinėmis vantomis, bet ir gerai praleisti laiką. Neaukšta temperatūra ir didelė drėgmė ne vargina žmogų, bet maloniai nuteikia, sušildo, skatina atsipalaiduoti.

Asmenims sergantiems bronchine astma ar kitomis kvėpavimo takų ligomis, prastai miegantiems, pasižymintiems lėta medžiagų apykaita, patiriantiems nestiprius sąnarių skausmus tokia pirtis ypač rekomenduojama.

Rusiška pirtis gerina ištvermingumą, judesių koordinaciją, taip pat puikiai veikia kaip raminanti priemonė – atsipalaiduoja raumenys ir išnyksta nuovargis, gerina nuotaiką, suaktyvina kraujo apytaką, skatina organizmo atsparumą. Pirtyje nuo odos, plaukų pašalinami susikaupę nešvarumai, prakaitas, odos riebalų perteklius. Čia žmogaus organizmas grūdinamas, stiprinamos įvairios jo funkcijos. Maudantis rusiškoje pirtyje suaktyvėja organizmo medžiagų, druskų ir ypač vandens apykaita. Veikiant aukštai garinės pirties temperatūrai, daug vandens išsiskiria pro plaučius iškvėpiant orą. Vidutinio svorio žmogus, būdamas pirtyje, gali netekti iki 450-500 ml vandens. Gausiai prakaituojant atsikratoma šlakų, oda tampa lygesnė ir stangresnė, sumažėja raukšlių. Pasikaitinus rusiškoje pirtyje (temperatūra 80-90°C) labai gera nusiprausti po šaltu dušu arba užsipilto šalto vandens kubilą. Garinėje pirtyje geriausia kaitintis po 2-3 kartus su pertraukomis, taip šios malonios procedūros rezultatas bus dar geresnis. Kaitinimasis garinėje pirtyje – idealus būdas palepinti savo kūną ir sielą!

Darbo laikas

Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
15.00-21.00 9.00-21.00 9.00-21.00