Sausio 8 dieną, Kauno rajone, Garliavoje vyko Lietuvos mergaičių U13 rankinio čempionato didysis turas. Pasvalio jaunosios rankininkės žaidė trejas rungtynes. Pirmose rungtynėse po labai atkaklios kovos teko pripažinti Alytaus rankininkių pranašumą dviejų taškų skirtumu(16:14). Antrose varžybose pasvalietės susitiko su Varėnos rankininkėmis. Rungtynių pradžia buvo labai rezutayvi ,pasvalietės išsiveržė į priekį net dviženkliu skirtumu. Antro kėlinio pradžioje varėniškės sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų, tačiau Pasvalio rankininkės labai drausmingai ir aktyviai sužaidė gynyboje ,ir , šventė pergalę rezultatu 31:16. Paskutinėse,jau trečiose varžybose prieš Vilniaus komandą, užteko jėgų pirmam kėliniui,varžybos pralaimėtos rezultatu 13: 29.

Pasvalio komandoje puikiai ir rezulatyviausiai žaidė Džiuginta Katuškevičiūtė, Deimena Katuškevičiūtė, Austėja Gimbutaitė, Greta Žvirgždaitė. Vartus patikimai gynė Miglė Skujytė.

Šis turas parodė, kad Pasvalio sporto mokyklos U13 mergaičių komanda sparčiai tobulėja, negailėdama laiko ir jėgų.