Beveik keturis mėnesius trukusios rajono atvirosios futbolo pirmenybės baigėsi Pakruojo FK „Kruoja“ komandos pergale. Kovo 17 d. „Pieno žvaigždžių“ arenoje pakruojiečiai minimalia persvara 4:3 įveikė praėjusiais metais čempionės titulą iškovojusią pasvaliečių „225“ komandą (vad. Marius Valunta). Iki finalinių rungtynių sirenos likus trims minutėms švieslentėje degė triuškinantį rezultatą bylojantys skaičiai 0:4. Po minutės pertraukėlės pasvaliečiai vietoj vartininko į aikštę išleido penktą žaidėją. Tokia taktika pasiteisino. Palaikomi gausiai susirinkusių gerbėjų, „225“ futbolininkai vieną po kito įmušė tris įvarčius. Tačiau iki lygiųjų ir baudinių serijos mūsiškiams pritrūko laiko.
Bronzos medalius iškovojo Biržų FK „Širvėna“ ekipa. Mažajame finale biržiečiai 6:2 nugalėjo „Dangustą“ (vad. Jonas Verbyla).
Abejoms rungtynėms teisėjavo panevėžietis Aurimas Strolė. Čempionus, prizininkus ir visus pasibaigusio atvirojo rajono futbolo čempionato dalyvius sveikino bei apdovanojimus įteikė Sporto
mokyklos direktorė Rasa Balčiauskienė ir sporto renginių organizatorius Vidmantas Kazlauskas.
Į finalinį ketvertą patekusių komandų geriausiais žaidėjais pripažinti: Grantas Dudėnas („Kruoja“), Antanas Karka („225“), Vytenis Plentauskas („Širvėna“) ir Mindaugas Kivėnas („Dangusta“).
Specialiais prizais apdovanoti geriausias pirmenybių vartininkas Kornelijus Mycko („Širvėna“), gynėjas Džiugas Trybė („225“) ir puolėjas Paulius Veineikis („Kruoja“).
2023–2024 m. atvirosiose rajono salės futbolo pirmenybėse rungėsi aštuonios komandos. Į finalinį ketvertą nepateko Pasvalio FC, Sporto mokyklos, Joniškėlio ir Panevėžio r. FK „Dembava“ ekipos.